Home

شارژ سیم کارت های اعتباری زین(zain) کشور عراق


پس از ارائه شارژ سیم کارت های اعتباری امارات و ترکیه, شارژ گیت اقدام به ارائه شارژ سیم کارت های اعتباری کشور عراق کرد.
از این پس کاربران می توانند در هر زمان با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و از طریق سایت شارژ گیت برای سیم کارت های اعتباری زین خود شارژ تهیه نمایید.


  

تخفیف در شارژ جیرینگ..

دوستان عزیز ، از 0.5% تخفیف شارژجیرینگ خود با خرید از سایت جیرینگیت 

برخوردار شوید. توجه داشته باشید که فقط تا ساعت 3 بعد از ظهر روز 1391/09/01

فرصت دارید.www.jiringate.com

  

طرح ایرانسل....مکالمه رایگان ویژه جمعه ها...!!!!!

در این طرح جدید آن دسته از دوستانی که تازه به جمع مشترکین اعتباری ایرانسل پیوسته اند در طول هر هفته باشارژ سیم کارت خود به مبلغ 10،000 ریال در روز جمعه همان هفته می توانند از  10دقیقه مکالمه رایگان بهره مند شوند.

 دوستان توجه داشته باشند که مکالمه فقط برای مشترکین داخل شبکه ایرانسل می باشد و مکالمه رایگان در هفته تنها یکبار برای مشترک در نظر گرفته می شود.

  

20دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه ایرانسل.....

دوستانی که از سیم کارت های ایرانسل استفاده می کنید می تونید از این فرصت استفاده کنید.از 29 مهر ماه تا 14 آبان ماه ......به مناسبت 6 سالگرد ایرانسل،       20 دقیه مکالمه رایگان در اختیار شما دوستان قرار می گیرد....

  

انتقال شارژ از سیم کارت های دائمی همراه اول به سیم کارت های اعتباری همراه

سرویس انتقال اعتبار از سیم کارت دائمی همراه اول به سیم کارتهای اعتباری همراه اول راه اندازی گردید.در این صورت شما دوستانی که سیم کارت اعتباری استفاده میکنید علاوه بر روش های مرسوم تهیه شارژ از طریق خط دائمی نیز می توانند سیم کارت خود را  شارژ کنند،به صورتی که مبلغ منتقل شده به قبض دائمی اضافه     می گردد.جهت استفاده از این سرویس باید رمز انتقال،مبلغ اعتبار و شماره مقصد به شماره ی 8911 پیامک شود.مقدار هر تراکنش باید مضربی از 10 هزار و بین 10 هزار تا 100 هزار ریال باشد.

در انتها برای دریاف رمز یک پیامک خالی به 8910 ارسال کنید.

  

طریقه ی وارد کردن شارژ 10000 ریالی همراه اول.....

دوستانی که قصد دارند از شارژ 10000 ریالی همراه اول استفاده کنند به صورت زیر متوانند عملیات کد شارژ را انجام دهند:

برای اولین بار:

 جهت ثبت نام در جیرینگ می باشد.

 123#ok*

وسپس:

*123*44*ok#ramz

و دوستانی که قبلا از این شارژ استفاده کرده اند و در جیرینگ ثبت نام کردند کافیست فقط کد دوم را وارد کنند.

*123*44*ok#ramz

  

طرح پاییزه ایرانسل.......

دوستانی که تمایل به تهیه سیم کارت ایرانسل در پاییز دارند از یک سری مزایا بهره مند می شوید که به صورت زیرمی باشد:

بهره مندی از 50% اعتبار رایگان،به این صورت است که شما هر مبلغی سیم کارت خود را تهیه کرده باشید ،50% همان مبلغ به عنوان اعتبار به شما داده می شود...

بهره مندی از 25% شارژ شگفت انگیز....و نیز آهنگ پیشواز یک ماهه به صورت رایگان....

برخورداری از سیم کارت هدیه،به این صورت که با خرید سیم کارت ایرانسل یک سیم کارت هدیه در قالب یک یسته در اختیار شما دوست عزیز قرار می گیرد...و نیز برخورداری از 15% تخفیف در مکالمه بین سیم کارت اصلی و هدیه.....برای بهره مندی از این مزایا تا پایان آذر 91 فرصت دارید.

  

تخفیف مهرو آبان همراه اول.......

دوستای همراه اولی....با حداقل 300000ریال کار کرد، 80000ریال هدیه بگیرید ،ویژه مکالمه و پیامک داخل شبکه.....

با sms کردن عدد 1 به صورت لاتین به شماره 8082 میتونید در این طرح ثبت نام کنید.

تا پایان آبان هم فقط وقت دارید.یعد از زدن sms تاییدیه ثبت نام در سیستم برای شما خواهد آمد.

  

مشترکین کم مصرف......!!!!!

قابل توجه شما دوستان کم مصرف ، شرکت مخابرات اعلام کرده که دیگه برای مشترکین که مقدار قبض آنها کمتر از 3000 هزازتومان می باشد قبض صادر نمی شود....خوش به حالتون.....!!!! دوستانی هم که از دائمی همرا اول استفاده می کنند می تونند برای اطلاع از میزان کارکرد به سایت www.jiringate.com مراجعه کنیدو از قبض پایان دوره یا میان دوره خودتون آگاه شوید.

  

طرح تخفیف در ایرانسل

دوستانی که از سیم کارت های اعتباری ایرانسل استفاده می کنند می توانند با زدن کد دستور ، از تخفیف در پیامک ایرانسل و نیز تخفیف در اینترنت همراه (GPRS)استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که سیم کارت شما حداقل مبلغ 10،000 ریال اعتبار را داشته باشد.

  

55 دقیقه مجانی صحبت کن...!!!

آن دسته از دوستانی که از سیم کارت های اعتباری یا دائمی همراه اول استفاده می کنند ...می توانند با زدن یک پیامک بدون متن به 8055 در طرح 55+5 همراه اول ثبت نام کنند. به این صورت که در مکالمات طولانی فقط هزینه 5 دقیقه اول برای شما حساب می شود و 55 دقیقه بعدی رایگان می باشد.

توجه کنید که این طرح فقط تا پایان ماه رمضان می باشد.

قابل استفاده برای مکالمات درون شبکه می باشد....یعنی تماس به ایرانسل و یا تالیا و ... شامل این طرح نیست. 

  

از طرح سیم کارت های دوقلو ایرانسل خبر دارید؟؟؟؟!!!!

خبر دارید که......

ایرانسل هم برای اینکه بتونه به طرفداراش  هدیه بده ، طرح سیم کارت های دوقلو ی ایزانسل را در پیش گرفته!!! به این صورت که با خرید یک سیم کارت دائمی ایرانسل یک سیم کارت اعتباری به عنوان هدیه به شما میدهند.

این سیم کارت هدیه از طریق  خط اصلی ایرانسل با زدن پیامک بدون متن به شماره 2112  و 2115  فعال می شود و اینکه شماره سیم کارت هدیه برای شما پیامک می شه....و در آخر  این سیم کارت های هدیه تاریخ انقضاء!!! دارند و افرادی هم که قبلا سیم کارت دائمی خریدند.میتونند سیم کارت هدیه خودشون را دریافت کنند.

اگر میخواین  جزئیات بیش تری بدونید به سایت ایرانسل یه سری بزنید. 

  

سیم کارت های تابستانه اعتباری همراه اول!!!

یک خبر جدید برای شما دوستان اینکه، اپراتور همراه اول اقدام به فروش سیم کارت های اعتباری با شرایط ویژه!!! کرده. به این صورت که این سیم کارت های اعتباری 5000 تومان اعتبار اولیه دارد به همراه 3 بسته هدیه فعالسازی  که با انتخاب خود می توانید یکی از این بسته ها را فعال کنید.(توجه داشته باشید 1 بسته هدیه در دفاتر خدمات ارتباطی فعال می گردد.) قیمت این سیم کارت های اعتباری 10000 تومان می باشد.

مشخصات بسته های هدیه فعال سازی :     

 

بسته هدیه 1:

  • 90   دقیقه مکالمه رایگان برای مدت سه ماه
  • 3 ماه سرویس آوای انتظار رایگان

 

بسته هدیه 2 :

  • 1.5 گیگابایت اینترنت رایگان به مدت 3ماه
  • 3 ماه سرویس آوای انتظار رایگان
  • 30 پیامک چند رسانه ای رایگان به مدت سه ماه

بسته هدیه 3:

  • 60 دقیقه مکالمه رایگان به مدت 3 ماه
  • 150 پیامک به مدت 3ماه
  • 3 ماه سرویس آوای انتظار رایگان

 

شما دوست عزیز می توانید برای بدست آوردن اطلات بیش تر  به سایت www.mci.ir مراجعه کنید.

  

با تلفن گویا از ویترین ایرانسل خرید کنید!!!!

 

 

دوستانی که دارای سیم کارت های ایرانسل هستید، از این پس می توانید با شماره گیری 727 تلفن گویا به  ویترین ایرانسل متصل شوید و با توجه به راهنمای های تلفن گویا  محصولات مورد نظر خود را از ویترین ایرانسل خریداری کنید.

 

  

افتتاح قبض گیت(www.ghabzgate.com)

افتتاح دروازه پرداخت قبض, قبض گیت(www.ghabzgate.com)

علاقه مندیم به اطلاع شما دوستان عزیز برسانیم، که گروه Paygates   وب سایت دروازه پرداخت قبض را به مجموعه  وب سایت های خود افزود.

شما می توانید با مراجعه به این سایت قبض سیم کارت های دائمی همراه اول  خود یا دیگران را،  با استفاده از کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید . لازم به ذکر است که این سایت مبتنی بر سرویس جیرینگ همراه اول می باشد.

چرا       www.ghabzgate.com       ؟؟؟؟

مشترکین سیم کارت های دائمی همراه اول ، می توانند فقط با وارد کردن شماره همراه خود  بدون نیاز به دانستن  و یا وارد کردن شناسه قبض از صورت حساب میان دوره و یا پایان دوره  خود و یا دیگران  مطلع شوند.

پرداخت قبض از طریق قبض گیت در زمانی بسیار کوتاه(کمتر از 30 ثانیه) و سریع  امکان پذیر است.

و نیز شما مشترکین سیم کارت های دائمی همراه اول می توانید با مراجعه به این سایت در هر زمان از مبلغ صورت حساب خود آگاه شوید.

پی گیتس، با تمرکز بر کاربران و آنچه راحتی استفاده از خدمات در دنیای وب می داند در تلاش است دروازه هایی از جنس آسودگی به سوی رفع نیازهای گوناگون افراد در عرصه تجارت الکترونیک باز نماید.

گروه paygates  

شارژ vodafone وودافون(ترکیه) آماده است.!

به اطلاع شما دوستان عزیز می رسانیم که موجودی شارژ vodafone وودافون(ترکیه)  تکمیل شده است و می توانید با استفاده از تمام کارت های عضو شتاب اقدام به خرید نمائید.

 

  

کنترل حساب اینترنتی (e-Care) (به زودی)

 شما مشترکین ایرانسل می توانید به زودی با استفاده از سرویس GPRS   ایرانسل، به نسخه موبایلی کنترل حساب اینترنتی  ( e-care) خود دسترسی پیدا کنید واز جزئیات  حساب خود مطلع شوید.

 

  

از هزینه تماس های خود مطلع شوید! (ویژه مشترکین اعتباری)


ایرانسل با راه اندازی سرویس جدیدی به نام "اطلاع از هزینه تماس" شما را قادر ساخته است  تا از میزان دقیق هزینه آخرین مکالمه از طریق ارسال یک پیام که از ایرانسل به شماره سیم کارت شما و پس از هربار برقراری تماس از سوی شما ارسال می شود،  مطلع شوید و  رقم باقیمانده از اعتبارتان را نیز مشاهده کنید.
تا پیش از این شما برای اطلاع از میزان اعتبار موجود در سیم کارت خود می بایست از دو روش ارسال کد دستوری و یا تلفن گویا استفاده می کردید، اما از این پس ایرانسل خود میزان هزینه آخرین تماس و باقیمانده حساب را برای تان ارسال می کند!

نحوه فعالسازی و یا غیر فعالسازی سرویس "اطلاع از هزینه تماس":

*برای فعالسازی این سرویس جدید کافیست تا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۳۹۴۰ بفرستید تا پس از آن، تمامی اطلاعات مربوط به هزینه های خود بعد از پایان هر تماس برای تان ارسال شود.

*همچنین در صورت عدم تمایل به استفاده از این سرویس، با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به۳۹۴۱ سرویس "اطلاع از هزینه تماس"را غیر فعال کنید.
برای فعال سازی و غیر فعال سازی سرویس اطلاع از هزینه تماس خود، علاوه بر ارسال پیامک می توانید از طریق کدهای دستوری زیر اقدام نمایید:


توجه: استفاده از سرویس "اطلاع از هزینه تماس" رایگان است و بابت فعالسازی و یا غیر فعالسازی آن نیز هزینه ای از اعتبار شما کسر نمی شود.
  

  

بسته های تخفیفی EDGE

بسته های تخفیفی EDGE 
(نسل پیشرفته GPRS با سرعت دو برابر)
در جشنواره بهار ۹۱ ایرانسل، شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه GPRS استفاده کنید.
 
 
 
 

برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
  
 
 
با ۵۰۰۰۰ ریال شارژ سیم کارت، از ۲۰۰ مگابایت GPRS برای یک ماه برخوردار شوید.
 
 توجه:
•  بسته‌های GPRS ایرانسل دارای مدت زمان محدود و میزان مصرف معین بوده و شما طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.
 
•  در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته GPRS ایرانسل وجود دارد.
 
 
قابلیت تمدید بسته GPRS ایرانسل 
 
اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقی مانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.
 
•  حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، ۹۰ روز است.
 
نحوه اطلاع از حساب: 
 
برای اطلاع از حساب بسته‌های GPRS می‌توانید کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:

 برای دریافت تنظیماتGPRS ، کد را شماره‌گیری نمایید.
 
 
شارژ ویژه GPRS
 
با این پیشنهاد تشویقی، شما مشترکین اعتباری می توانید با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد ویژه شارژ حساب GPRS، از تخفیف ویژه  بهره‌مند شوید.
  جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:
 
 
  برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
برای اطلاع از میزان اعتبار، کد  را شماره گیری کنید. 

 
  

سرویس ارسال شارژ(جدید)

سرویس «ارسال شارژ» (جدید)

 
در راستای افزایش تنوع در خدمات شارژ سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل، از این پس می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری زیر برای سیم کارت اعتباری یا حساب وایمکس دوستانتان شارژ ارسال کنید:

توجه:
 لازم است شماره دوستانتان را با فورمت « ۹۳XXXXXXXX» وارد کنید.
 بابت ارائه این سرویس، تنها ۵۰۰ ریال از اعتبار ارسالی کسر خواهد شد.
  

شارژ اعتبارهمراه اول با استفاده از جیرینگ !!!

با استفاده از جیرینگ می توانید ارزانتر، سریعتر و ساده تر برای هر کس در هر زمان و هر مکان شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول بخرید.

 تهیه شارژ به صورت جیرینگی، مزایای زیادی دارد:

1. با خرید شارژ اعتبار از طریق جیرینگ از 2% تخفیف بهره مند شوید!

1- می توانید شارژ 1000 تومانی بخرید!

2- دقیقا به اندازه شارژی که می خرید پول پرداخت می کنید. به طور مثال با خرید شارژ 5000 تومانی، فقط 5000 تومان خواهید پرداخت.

3- در کمتر از 20 ثانیه شارژ بخرید!

4- نیاز به اینترنت، کامپیوتر، یا مراجعه به سوپرمارکت محله ندارید.

5- می توانید برای سیم کارت اعتباری دیگران شارژ بخرید.

6- دیگر با رمز شارژ و کد شارژ کاری نخواهید داشت.

برای اطلاعات بیش تر به سایت www.jiringate.com مراجعه کنید.

  

سرویس انتقال اعتبارهمراه اول!!

با استفاده از این سرویس مشترکین تلفن همراه اعتباری می توانند مبلغ اعتبار مورد نظر خود را به شماره دیگری انتقال دهند.

 

روش  انتقال اعتبار:

 

1.روش کدهای میان بر(USSD)

 
با ارسال کد میانبر با فرمت ذیل می توان اعتبار مورد نظر را انتقال داد:
 
#(××××××××9891 ) شماره مشترک دریافت کننده   *میزان اعتبار * رمزانتقال *132*

پس از ارسال کد میانبر فوق برای انتقال دهنده  ارسال می گردد و در صورت تایید ایشان ، انتقال اعتبارانجام می گردد.

رمزانتقال : مشترکین برای دریافت رمزانتقال ( 8 رقمی ) ، یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8910   ارسال می گردد.

پس از ارسال کد میانبر فوق برای انتقال دهنده ارسال می گردد و در صورت تایید ایشان ، انتقال اعتبار انجام نمایند.

 
 2. تلفن گویا:

1.     تماس با تلفن گویا 444

2.     انتخاب کلید انتقال اعتبار

3.     وارد نمودن شماره تلفن همراه (******** 091)

4.     وارد نمودن رمزانتقال

5.     وارد نمودن مبلغ مورد نظر

6.     شماره توسط تلفن گویا اعلام می گردد.

7.     هزینه انتقال توسط تلفن گویا اعلام می گردد.

8.     انتخاب کلید تایید و پایان عملیات انتقال اعتبار

 

            رمزانتقال :  مشترکین برای دریافت رمز انتقال ( 8 رقمی ) ، یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8910 ارسال و در صورتیکه رمزعبور را تغییر داده ، لکن امکان دسترسی به رمز عبور را نداشته باشند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه و با ارائه مدارک لازم (اصل کارت ملی ) نسبت به دریافت رمز اقدام و سپس رمز دریافتی را تغییر دهند.

 

در انتقال اعتبار به نکات زیر توجه فرمایید:

1.     در هر بار انتقال ، مشترک می تواند مبلغی بین 10000 الی 100000 ریال را به شماره دیگر انتقال دهد.

2.     مشترک باید بعد از انتقال وجه 5000 ریال اعتبار داشته باشد اگر کمتر باشد انتقال انجام نمی شود.

3.     کارمزد این سرویس 400 ریال می باشد .

4.     قبل از شماره مشترک حتماً شماره 98 را  قرار دهید به طور مثال98919¬¬¬¬¬¬¬

5.   اگر خط مشترک انتقال دهنده در  وضعیتهای سلب امتیاز (pool) ، لیست سیاه (Blak list) ، یکطرفه (Suspend) ، غیرفعال (Disable) ، خط صفر (Idle) باشد امکان انتقال اعتبار  وجود ندارد.

6.   پس از ارسال درخواست انتقال برای مشترک پیامی مبنی بر تایید انتقال ارسال می شود و اگر مورد قبول انتقال دهنده بوده با عدد یک انتقال را  تایید می نماید . ( ارسال ازطریق کد میانبر)

7.   در صورتی که دریافت کننده اعتبار بعلت اتمام مبلغ در وضعیت یکطرفه ( Suspend) باشد مبلغ مورد نظر به اعتبار ایشان اضافه گردیده و زمان انتقال یافته نیز به زمان اعتبار قبلی مشترک اضافه و وضعیت مشترک فعال می گردد.

8.   در صورتی که دریافت کننده اعتبار بعلت اتمام مدت زمان اعتبار در وضعیت غیرفعال (Disable) باشد ، مبلغ مورد نظر انتقال یافته و زمان اعتبار انتقال یافته نیز از همان روز انجام انتقال ، برای ایشان محاسبه می گردد.

9.در صورتی که مشترک دریافت کننده در حالات صفر (Idle) و یا سلب امتیاز ( pool ) باشد امکان دریافت اعتبار  وجود ندارد .

10.در صورتی که سیم کارت دریافت کننده قطع باشد انتقال وجه انجام می پذیرد ، لیکن پیامک برای دریافت کننده ارسال نمی شود .

11.در صورتی که گوشی تلفن همراه مشترک دریافت کننده خاموش باشد نیز انتقال انجام می شود و پس از روشن نمودن تلفن همراه چنانچه پیام ارسالی در شبکه موجود باشد پیام به ایشان تحویل می گردد.

12.هر یک از مشترکین در طول 24 ساعت می توانند 5 بار عملیات وجه را انجام دهند.

13.حداکثر انتقال وجه در 24 ساعت 100000ریال می باشد .

14.هر یک از مشترکین در طول ماه می توانند 30 بار عملیات انتقال وجه را انجام دهند.


 
  

شارژ شگفت انگیز ایرانسل ... ویژه مشترکین اعتباری

شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با استفاده از سرویس آشنای «شارژ شگفت انگیز» و در فاصله زمانی ۱۹ فروردین تا ۳۱ خرداد ۹۱ در یک مدت زمانی معین، ۲۰% بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیامک و پیام چندرسانه‌ای ارسال کنید.
 
همان‌گونه که می‌دانید، با استفاده از کد دستوری ویژه شارژ شگفت انگیز می‌توانید با خرید کارت شارژ به مبالغ ۲۰،۱۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریال و وارد کردن رمز کارت خریداری شده، به ترتیب معادل ۱۱.۴۲۹، ۲۲.۸۵۷، ۵۷.۱۴۳، ۱۱۴.۲۸۶ و ۲۲۸.۵۷۱  ریال شارژ دریافت نمایید.

 

نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»
 
جهت فعال‌سازی کافیست به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت انگیز» را شماره‌گیری کنید. برای مثال، می‌توانید پس از دریافت رمز ۱۶ رقمی خود برای شارژ ۱۰,۰۰۰ ریالی، به جای شماره‌گیری کد دستوری همیشگی، که سیم‌کارت شما را معادل ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ می‌کند، همان شماره رمز ۱۶ رقمی را با کد دستوری ویژه «شارژ شگفت‌انگیز» شماره‌گیری نمایید، تا سیم کارت شما ۱۲,۰۰۰ ریال شارژ شود. بدین ترتیب، ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ معمول، شامل تماس‌های داخل و خارج از شبکه ایرانسل بوده اما ۲۰۰۰ ریال شارژ اضافه شده، تنها برای استفاده داخل شبکه خواهد بود.
توجه:
• طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز از ۱۹ فروردین آغاز و تا پایان جشنواره بهار ۹۱ ارائه می‌شود.
• پس از اتمام مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، کل شارژ باقیمانده در حساب مشترک منقضی خواهد شد.
 
 • برای اطلاع از میزان اعتبار خود،  را شماره‌گیری کنید.
• شما می توانید با استفاده از شارژ شگفت انگیز مکالمه کرده و یا پیامک و پیام‌چندرسانه‌ای ارسال کنید و یا از اینترنت همراه استفاده نمایید همچنین می توانید از محصولات جذاب ویترین و آهنگ پیشواز بهره مند شوید.
• مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، برای کسانی که به صورت مداوم از این شارژ استفاده می کنند حداکثر تا ۹۰ روز تمدید خواهد شد.
 
   

سرویس اعلام دسترسی ایرانسل (به زودی)

در جشنواره بهار ۹۱ ایرانسل، سرویس پیشرفته و جدیدی در اختیار شما مشترکین عزیز قرار گرفته است که با استفاده از آن، در صورتی که شما با مشترکی تماس گرفتید و به دلیل خاموش بودن گوشی وی و یا به هر دلیل دیگر، تماس با او  برقرار نشد، شما می‌توانید با شماره گیری یک کد دستوری ویژه، هر زمان که مشترک مورد نظرتان بار دیگر به شبکه متصل شد، از این امر مطلع شوید.
 
بر اساس این سرویس پس از شماره گیری این کد دستوری، هر زمان که وی مجدداً در شبکه قرار گیرد، پیامکی حاوی اعلام بازگشت مشترک به شبکه برای شما ارسال خواهد شد.
 
• اطلاعات تکمیلی در رابطه با این سرویس (هزینه، روش استفاده و غیره) متعاقبا اعلام خواهد شد.

  

پیامک صوتی ایرانسل (به زودی)

همزمان با فرا رسیدن جشنواره بهار ۹۱ ایرانسل، سرویس پیشرفته ای به نام «پیامک صوتی» در اختیار شما مشترکین عزیز قرار گرفته است که بر اساس آن، می‌توانید در هر زمان که تمایل داشتید با شماره‌گیری یک تلفن گویای ویژه، تا ۶۰ ثانیه برای مشترک مورد نظر خود پیام بگذارید.
 
پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از میان گزینه‌های زیر یکی را به عنوان نحوه انتقال پیام خود برگزینید:
 
پیام چندرسانه‌ای: پیام ضبط شده شما به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد؛
پیامک: مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیام گذاشته اید، مطلع می‌شود؛ 
زنگ تلفن: مشترک مورد نظر با صدای زنگ تلفن همراه خود، متوجه دریافت پیام شما می‌شود.
 

امکان ارسال به دیگر مشترکین ایرانسل: 
 
از دیگر قابلیت‌های این سرویس جدید، ارسال همان پیام برای مشترکین دیگر است به گونه‌ای که شما می‌توانید پیام ضبط شده خود را برای چند مشترک و به اشکال گوناگون (پیام چندرسانه‌ای، پیامک یا زنگ تلفن) ارسال کنید.
 
• اطلاعات تکمیلی در رابطه با این سرویس (هزینه، روش استفاده و غیره) متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
  

سرویس حفظ شماره! (جدید)

در جشنواره بهار ۹۱، شرکت ایرانسل سرویسی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا اگر به هر دلیل از خط ایرانسل خود برای مدتی استفاده نکنید، شماره مورد نظر شما همچنان در مالکیت تان باقی بماند.

با توجه به اینکه طبق ضوابط شرکت ایرانسل، کلیه سیم کارت های اعتباری که به مدت ۳ ماه متوالی مورد استفاده قرار نگیرند به حال تعلیق دائم درآمده و به مالکیت این شرکت بازگردانده می‌شود (تعلیق مذکور شامل شماره سیم کارت می‌باشد)، ایرانسل به شما امکان داده است در صورت نیاز، با استفاده از سرویس جدید حفظ شماره، این مشکل را برطرف نمایید. بدین ترتیب، در صورتی که به هر دلیل قرار است برای مدتی بیش از ۳ ماه، از خط ایرانسل خود استفاده نکنید و تمایل دارید شماره مورد نظرتان همچنان در مالکیت شما باقی بماند، می توانید کد دستوری  را از خط خود شماره گیری کنید. پس از شماره گیری این کد دستوری، مبلغی معادل ۱۲۰.۰۰۰ریال به عنوان هزینه اشتراک از اعتبار شما کسر می شود و بدین ترتیب این شماره به مدت یک سال برای شما حفظ خواهد شد. همچنین می‌توانید در هر زمان برای اطلاع از باقیمانده دوره استفاده از این سرویس، کد دستوری  را شماره‌گیری کنید.
  

شارژ اتصالات و دو آمد، سیم کارت اتصالات و دو هم!

موجودی شارژهای دو و اتصالات امارات تکمیل شد. دوستان عزیز میتوانند نسبت به خرید این شارژها با استفاده از تمامی کارتهای شتاب اقدام نمایند.

همچنین برای اولین بار، تعداد محدودی سیم کارت های اتصالات و دو امارات آماده ی عرضه در شارژگیت  میباشند. این سیم کارتها خام و بی نام هستند و شارژ گیت میتواند با دریافت تصویر گذرنامه خریدار، ظرف 24 ساعت سیم کارت را فعال و به نام وی ثبت نماید.

برای خرید این سیم کارتها با تلفنهای شرکت در بخش "تماس با ما"  تماس بگیرید!

بزودی امکان خرید مستقیم اینترنتی سیم کارتهای خارجی نیز در شارژ گیت فراهم میگردد. 

  

خرید شارژ وودافون ترکیه از سایت شارژگیت

وودافون ترکیه

پس از ارائه شارژ سیم کارت های اعتباری دو و اتصالات کشور امارات, شارژ گیت اقدام به ارائه شارژ سیم کارت های اعتباری کشور ترکیه کرد.

از این پس کاربران می توانند در هر زمان با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و از طریق سایت شارژ گیت برای سیم کارت های اعتباری وودافون خود شارژ تهیه نمایید. 

  

خرید شارژ اتصالات و دو امارات از سایت شارژگیت

شارژ دو و اتصالات                

سایت شارژ گیت توانسته است با ایجاد بستر های مناسب، شارژ سیم کارت های اعتباری دو و اتصالات کشور امارات را به طور منظم به کاربران خود ارائه کند. بدین ترتیب می توانید در هر زمان با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و از طریق سایت شارژ گیت برای سیم کارت های اعتباری دو و اتصالات خود شارژ تهیه نمایید.

در تلاش هستیم که در آینده نزدیک، شارژ اپراتورهای کشور های مختلف منطقه را به طور گسترده در سایت شارژ گیت به کاربران خود ارائه کنیم.

  

شارژ اتصالات آمد!

 

 

 

پس از حدود دو هفته، شارژگیت موجودی شارژ اتصالات امارات را افزایش داد.

مدتی بود که بعلت اختلال در ارسال پول به کشور امارات، خرید شارژ اتصالات با تاخیر انجام میشد که اکنون این مشکل رفع شده است و کاربران عزیز میتوانند در هر لحظه اقدام به خرید شارژ اتصالات کنند.

لازم به ذکر است به خاطر افزایش قیمت ارز، نرخ فروش کارت شارژهای خارجی، تعدیل شده اند.

 

از اینجا خرید کنید.

  

طرح سیم کارت هدیه ایرانسل تا آخر آذر

طرح سیم کارت هدیه ایرانسل از 17 آبان تا 30 آذر به همراه امکانات زیر ارائه میشه:برخورداری از شارژ شگفت انگیز ۲۵ درصدی
۰ ۱۰کیلوبایت اینترنت همراه (GPRS) رایگان یک ماهه
۱۰ بار استفاده رایگان یک ماهه از خدمات «نما»
یک آهنگ پیشواز رایگان 

برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید. 

  

نسخه موبایل شارژگیت

نسخه موبایل شارژگیت

شارژگیت به عنوان یکی از سایت های فروش اینترنتی شارژ تلفن های همراه، نسخه مخصوص موبایل سایت خود را ارائه نمود. پس از انجام تحقیقات گسترده درباره کاربران ایرانی استفاده کننده از اینترنت بوسیله گوشی های تلفن همراه، نکات مختلفی در طراحی شارژگیت موبایل مورد توجه قرار گرفت که از آن میان می توان به مواردی مانند سرعت پائین سرویس GPRS به عنوان مهمترین سیستم اتصال به اینترنت بوسیله گوشی های موبایل، رواج روز افزون گوشی های لمسی و نیاز به هماهنگی طراحی نسخه موبایل سایت با این تکنولوژی، ارائه تمامی خدمات سایت اصلی بر روی نسخه موبایل و استفاده از امکانات خاص گوشی های تلفن همراه برای ارائه خدمات بیشتر اشاره کرد. بدین ترتیب طراحان شارژگیت، نسخه موبایل سایت شارژگیت را با تمامی امکانات منحصر به فرد سایت اصلی و همچنین با ویژگی هایی مخصوص گوشی های تلفن همراه ارائه کردند. از جمله این ویژگی ها می توان به موراد زیر اشاره کرد:

-        تنوع اپراتور های داخلی و خارجی

-        خرید همزمان شارژ از چند اپراتور مختلف

-        دریافت نتایج خرید بوسیله پیام کوتاه و ایمیل

-        استفاده آسان بوسیله گوشی های صفحه لمسی

-        سرعت بالای سایت حتی با سرویس GPRS

-        شارژ کردن سیم کارت تنها با یک کلیک و بدون نیاز به تایپ کد شارژ

برای استفاده از این ویژگی ها تنها کافی است از طریق گوشی تلفن همراه وارد سایت شارژگیت شوید تا سایت به طور اتوماتیک شما را به نسخه موبایل هدایت کند.

مرحله اول: انتخاب اپراتور

مرحله اول - انتخاب اپراتور

مرحله دوم: انتخاب کارت شارژ

مرحله دوم - انتخاب کارت شارژ

مرحله سوم: سبد خرید

مرحله سوم : سبد خرید

مرحله چهارم: نتیجه خرید

مرحله چهارم - نتیجه خرید

 

 

 

 

 

 

 

  

جشنواره پاییزه ایرانسل

جشنواره پاییزه ی ایرانسل هم با کمی تأخیر اعلام شد. این جشنواره که مجموعه ای از تخفیفات و امکانات جدید است دارای عناوین زیر میباشد:

تلفن گویای ویترین ایرانسل! (به زودی)
بهای تخفیفی سیم کارت ایرانسل!
طرح سیم کارت هدیه ایرانسل!
 یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای سفارش سه آهنگ!
امکان کپی آهنگ پیشواز یک مشترک دیگر!
%۵۰ تخفیف تمام آهنگ های پیشواز!
یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای دریافت ۷۵ دقیقه تماس خارج از شبکه!

البته در وبسایت ایرانسل عناوین دیگری هم ذکر شده بود که قدیمی بودند و به نظر میرسد جدیدترین ها همین عناوین بالا باشند. همچنین تلفن گویای ویترین به زودی راه اندازی میشود و هنوز در دسترس مشترکین قرار نگرفته است. اما اگر راه اندازی شود، خیلی ساده تر میتوان از امکانات ویرتین استفاده کرد.

جالب اینجاست که در طرح جشنواره پاییزه ایرانسل، سیم کارتهای دائمی هم با تخفیف عرضه میشوند با قیمت 120 هزار تومان. سیم کارتهای اعتباری هم با قیمت 5000 هزار تومان به همراه یک سیم کارت هدیه و 2000 تومان شارژ اولیه عرضه میشوند.

فقط توجه داشته باشید که این قیمت از جشنواره فقط تا 23 مهر ادامه دارد. 

برای مطالعه بقیه شرایط جشنواره پاییزه به اینجا رجوع کنید.

  

عیدی همراه اول در روز عید فطر

خب، همراه اول هم مشابه ایرانسل، در روز عید فطر امتیاز ویژه ای رو تحت عنوان «عیدی» در نظر گرفته است.

در روز عید فطر تمامی مکالمات درون اپراتوری همراه اول و همچنین مکالمه با تلفنهای ثابت مشمول 10 درصد تخفیف و ارسال پیام چند رسانه ای یا همان MMS نیز با 50 درصد تخفیف صورت میگیرد.

جزئیات بیشتر خبر رو مرجوع کرده اند به سایت همراه اول که همین خبر روش قرار گرفته بود!!! 

  

هدیه ایرانسل در روز عید فطر

ایرانسل در روزهای 9 و 10 شهریور به مناسبت عید فطر با پرداخت 50 هزار ریال، 2 عدد سیم کارت اعتباری و 20 دقیقه مکالمه ی رایگان هدیه میدهد.

فقط باید سیم کارت را تا تاریخهای مذکور خریداری کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

همچنین برای دریافت 20 دقیقه مکالمه ی رایگان باید اولین تماس را در روزهای 9 و یا 10 شهریور برقرار کنید.

البته این مکالمه ی رایگان تنها 30 روز و آنهم در شبکه داخلی ایرانسل قابل استفاده  خواهد بود.

البته خرید سیم کارت در این روزها مشمول جشنواره تابستانی ایرانسل نیز میشود که بطور خلاصه مزایای آن در عکس زیر آمده است:

جشنواره تابستانی ایرانسل 

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید. 

  

طرح مهتاب ایرانسل

در طرح مهتاب ایرانسل که ویژه ماه مبارک رمضان راه اندازی شده است، میتوانید از ساعت 1 الی 6 صبح از تخفیف ویژه در مکالمه بین خطوط ایرانسل استفاده کنید.

در این طرح باید یکی از بسته های پیشنهادی ایرانسل را برای مکالمه انتخاب کنید. در واقع  شما باید مقدار معینی از زمان مکالمه را در مدت زمان مشخصی استفاده کنید.

این زمانها و مقدارها در جدول زیر کاملا شرح داده شده اند:

 

طرح مهتاب ایرانسل 

در حقیقت شما با استفاده از مهتاب ایرانسل، برای 50 دقیقه مکالمه بین خطوط ایرانسل که از ساعت 1 الی 6 صبح و ظرف 5 روز انجام شده باشد، تنها 9600 ریال پرداخت خواهید کرد. به همین ترتیب برای 105 دقیقه، 18900 ریال هزینه مکالمه شما خواهد بود.

 

میتوانید این طرح را با کد فعالسازی درج شده در جدول فعال کنید و پس از پایان یافتن آن، دوباره طرح جدید را به همین منوال انتخاب کنید.

  

طرح برکت همراه اول

 

در این طرح که به مناسبت ماه مبارک رمضان در همراه اول راه اندازی شده است، به ازای هر 3 دقیقه مکالمه، 1 دقیقه مکالمه ی رایگان دریافت خواهید نمود.

نکته ی حائز اهمیت این است که این طرح هم برای مشترکین دائمی و هم برای مشترکین اعتباری همراه اول قابل استفاده است.

طرح برکت برای مشترکین دائمی بصورت پیش فرض فعال است اما مشترکین اعتباری، برای فعالسازی آن باید یک پیامک بدون متن به شماره 8900 ارسال کنند.

تنها به نظر میرسد در تبلیغات و بنرهای این طرح هیچ اشاره ای به پایان تاریخ این طرح نشده است. شاید پایان ماه مبارک پایان طرح باشد. اما رسما چیزی اعلام نشده است.